درباره ما

فروشگاه اینترنتی مزونس فعالیت خود را از سال 1396 با هدف عرضه محصولات با کیفیت و تسهیل امر خرید پوشاک آغاز نمود . مزونس در نظر دارد که مجموعه کاملی از محصولات را ارایه نماید به نحوی که هر کسی بتواند لباس مد نظر علاقه خود را در مزونس بیابد.
تمرکز اصلی مزونس عرضه کالاهای با کیفیت در عین حفظ قیمت مناسب از طریق همکاری با تامین کنندگان برتر پوشاک برای مشتریان خود است.
تلاش مزونس بر آن است تا با کاهش هزینه ی واسطه گری، نگهداری و تبلیغات، کالاها را با مناسب ترین قیمت به دست مشتریان خود برساند.
مزونس خود را متعهد نموده است، تا با همکاری نزدیک با تولید کنندگان ایرانی ضمن کاهش هزینه های خود، کالای با کیفیت تولید داخل را با قیمت مناسب تری به دست هم میهنان عزیز برساند تا توانسته باشد سهم کوچکی در اعتلای نظام اقتصادی و ایجاد اشتغال در بین جوانان داشته باشد.
مزونس ضمن احترام به تمام عقاید و سلیقه ها و تمکین از قوانین جمهوری اسلامی ایران، تلاش می کند تا مجموعه ای کامل از نیازهای بانوان، آقایان و کودکان ایرانی را فراهم نماید.
مزونس تلاش نموده تا با نزدیک کردن خود به مراکز تهیه و تامین کالا در تهران، هزینه های تامین کالا را کاهش داده و همچنین بتواند برای تامین کنندگان خود به عنوان یکی از شرکای تجاری فروش قوی شناخته شود. بدین منظور تولید کنندگان بزرگ و صاحب سبک ایرانی و واردکنندگان رسمی برندهای خارجی می توانند از طریق فرم تماس با ما نسب به ثبت درخواست همکاری خود اقدام نمایند. کارشناسان ما پس از صحت سنجی اطلاعات نسبت به شروع همکاری مستمر اقدام خواهد کرد.